Категории

Връзка с нас

Мнения
Това са швейцарските (бонбони за гърло и кашлица),.. ...»
Калина
По-скъп е от анасона на билек и е по-малко... ...»
Петър Иванов
Много са ефективни, а имат само билки. Уникален ар.. ...»
Габи

Аналгетици

Аналгетици
Покажи:
Сортирай по:
СЪСТАВ: Paracetamol 250 mg, Acetylsaliclic acid 250 mg, Caffeine 50 mg, Codeine phosphate 10 ..
5.19 лв.
Състав Metamizole sodium, Caffeine, Vitamin B1 Група ActaHome Начин на прил..
3.39 лв.
СЪСТАВ Methamizole sodium. НСПВ с добре изразен аналгетичен и антипиретичен ефект и умерено израз..
3.19 лв.
СЪСТАВ 800 mg / 480 mg Ацетилсалицилова киселина / Аскорбинова киселина Acetylsalicylic acid / ..
8.49 лв.
СЪСТАВ Ацетилсалицилова киселина 100 mg ПОКАЗАНИЯ При лечение на остър сърдечен инфаркт и н..
5.79 лв.
Беналгин Рапид 500 mg/50 mg/37,61 mg прах за перорален разтвор СЪСТАВ метамизол натрий моно..
7.39 лв.
ДИАЛГИН ДЖУНИОР 250 mg прах за перорален разтвор metamizole sodium 1. Какво представлява ДИАЛГИН..
3.89 лв.
1. Какво представлява Диалгин перорални капки и за какво се използва Диалгин съдържа метамизол, к..
8.29 лв.
ДИАЛГИН ЕКСПРЕС саше 500 мг. / 50 мг * 6 ХИМАКС 1. Какво представлява ДИАЛГИН ЕКСПРЕС и за какво ..
5.09 лв.