Категории

Връзка с нас

Мнения
ВЕЧЕ ПИЯ ТРЕТА ОПАКОВКА.КРЪВНОТО Е НОРМАЛНО... ...»
ВАЛЯ ТОДОРОВА.
Според мен е добре човек да го има, даже и преди д.. ...»
Катрин
По-скъп е от анасона на билек и е по-малко... ...»
Петър Иванов

Нервна система

Нервна система
Покажи:
Сортирай по:
СЪСТАВ:Pasiflorae - сух екстрактПОКАЗАНИЯ:Alora е показан за симптоматично облекчаване на следните с..
10.69 лв.
СЪСТАВ: Paracetamol 250 mg, Acetylsaliclic acid 250 mg, Caffeine 50 mg, Codeine phosphate 10 ..
5.19 лв.
Състав Metamizole sodium, Caffeine, Vitamin B1 Група ActaHome Начин на прил..
3.39 лв.
ДИАЛГИН KIDS сол.500мг/мл 20 мл НЕ Е НАЛИЧЕН
Продуктът не може да бъде закупен онлайн. 1. Какво представлява ДИАЛГИН ЗА ДЕЦА перорални капки и..
0.00 лв.
Търговско наименование: Paracofdal® Генерично наименование: Metamizol, Paracetamol, C..
3.49 лв.
СЕДАТИФ ПС, таблетки, е хомеопатичен лекарствен продукт, традиционно използван за лечение на нервни ..
8.09 лв.
СЪСТАВ: Paracetamol 500 mg Chlorpheniramine maleate 4 mg Pseudoephedrine hydrochloride 60 ..
16.19 лв.
ФЛЕКС ОЙЛ АЛПИНУМ (ALPINUM FLAX OIL) капс. 500 мг. х30 НЕ Е НАЛИЧЕН
Студено пресовано ленено масло60 капс. x 1000 mg30 капс. x 1000 mgПРЕДНАЗНАЧЕНИЕALPINUM FLAX OIL има..
5.59 лв.
Описание: BIOHERBA Хранителна добавка Жълт Кантарион спомага за настроението и мозъчната дейност...
7.99 лв.