Категории

Връзка с нас

Мнения
piq ot edna sedmica i ot tqh mi stava losho, posto.. ...»
aleksandra
Neshto hubavo, zeleno i polezno, koeto te izpulva .. ...»
Hristina
Pulni kitaiski bukluci ne si gi kupuvaite v nikaku.. ...»
Ivan

Лекарства

Покажи:
Сортирай по:
АЛГЕЗАЛ съдържа три активни съставки: салицилова киселина, диетиламин и миртекаинАЛГЕЗАЛ е комбинира..
7.89 лв.
СЪСТАВ:Pasiflorae - сух екстрактПОКАЗАНИЯ:Alora е показан за симптоматично облекчаване на следните с..
5.39 лв.
СЪСТАВ:Аmbroxol hydrpchlorideПОКАЗАНИЯ:За лечение на остри и хронични заболявания на горните и долни..
4.79 лв.
Бензокаинът е локален анестетик. Механизмът му на действие е да блокира нервните сигнали в тялото.Бе..
0.00 лв.
АСПИРИН ПРОТЕКТ табл. 100 мгСъстав:Лекарственото вещество е acetylsalicylic acid. Една стомашно-уст..
5.39 лв.
Ацетонът (пропанон) представлява безцветна, летлива, запалима течност. В тялото се намират незначите..
8.49 лв.
СЪСТАВ: Paracetamol 250 mg, Acetylsaliclic acid 250 mg, Caffeine 50 mg, Codeine phosphate 10 ..
4.09 лв.
Състав Metamizole sodium, Caffeine, Vitamin B1 Група ActaHome Начин на приложение Продук..
2.19 лв.
Състав:В 5 мл. сироп се съдържат glaucine hydrobromidе 5,75 мг. и ephedrine hydrochloride 4,6 мг. Ле..
4.39 лв.