Категории

Връзка с нас

Мнения
ВЕЧЕ ПИЯ ТРЕТА ОПАКОВКА.КРЪВНОТО Е НОРМАЛНО... ...»
ВАЛЯ ТОДОРОВА.
много добре повлиява афти, освен гърлобол.. ...»
Таня
Изглежда ми надежден и мисля да го пробвам, все па.. ...»
Александра

ACTAVIS

Покажи:
Сортирай:
СЪСТАВ: Paracetamol 250 mg, Acetylsaliclic acid 250 mg, Caffeine 50 mg, Codeine phosphate 10 ..
3.89 лв.

Състав Metamizole sodium, Caffeine, Vitamin B1 Група ActaHome Начин на прил..
1.99 лв.

Gastrocid Генерично име: Omeprazole Състав: Omeprazole 20 mg Група: ActaHelp Начин на п..
5.49 лв.

Описание: В хранителната добавкаGeritamin Neo се съчетават ефектите на двата мастноразтворими витам..
3.89 лв.

Генерично име: Povidone-iodine Състав: 1 g маз съдържа активна съставка: Повидон йод ..
4.29 лв.

Magnerich®Генерично име: Magnesium aspartateСъстав: Magnesium aspartateГрупа: ActaHelpНачин на п..
8.69 лв.

Neurobex е предназначен за: заболявания на периферните нерви: неврити, полиневрити (алкохолни, п..
3.79 лв.

Rutascorbin®Състав: Ascorbic acid, RutosideГрупа: ActaHelpНачин на приложение: Продуктът се прие..
5.19 лв.

СЪСТАВ Бензилов алкоход - 0,39%, Цинков оксид - 15,25%, Ланолин /хипоалергичен/ - 4,00%, Бензил б..
6.29 лв.